Leczenie raka to proces, który w wielu przypadkach wymaga użycia nie tylko metod klasycznych, takich jak chemioterapia lub radioterapia, lecz również nowo przyjętych terapii wspomagających leczenie onkologiczne. Oferujemy leczenie integracyjne, umożliwiając Pacjentom korzystanie z metod stosowanych przez kliniki onkologiczne na całym świecie. Każdemu pacjentowi zapewniamy indywidualny program terapii, a naszą ofertę kierujemy zarówno do pacjentów w trakcie chemioterapii lub radioterapii, jak i do tych, którzy zostali zdyskwalifikowani z dalszego konwencjonalnego leczenia onkologicznego.

Integracyjne leczenie raka – Kraków

Liczne badania przeprowadzane przez lekarzy na całym świecie potwierdzają, że leczenie integracyjne, czyli połączenie metod konwencjonalnych z uzupełniającymi, jest niezwykle efektywne w leczeniu takich nowotworów jak:

⇒ rak piersi,

⇒ rak płuca drobnokomórkowy,

⇒ rak płuca niedrobnokomórkowy,

⇒ międzybłoniak,

⇒ rak pęcherza moczowego,

⇒ rak prostaty,

⇒ rak nerki,

⇒ rak jajników,

⇒ rak macicy,

⇒ rak szyjki macicy,

⇒ rak trzustki,

⇒ rak wątroby,

⇒ rak żołądka,

⇒ rak przełyku,

⇒ rak jelita grubego,

⇒ szpiczak mnogi,

⇒ czerniak złośliwy,

⇒ glejak wielopostaciowy,

⇒ wyściółczak.

Terapie wspomagające leczenie raka

Stosujemy terapie lecznicze, które w znacznym stopniu wspomagają leczenie raka. Kraków jest miastem, w którym działa nasze Centrum Hipertermii, Medycyny Komplementarnej i Promocji Zdrowia Onkointegra, lecz nasze usługi medyczne kierujemy do osób z całej Polski wymagających pomocy onkologicznej. Oferujemy terapie często wykorzystywane jako leczenie wspomagające przy chemioterapii lub radioterapii, takie jak:

⇒ immunoterapia,

⇒ terapia witaminą C,

⇒ terapia kurkuminą,

⇒ terapia witaminami z grupy B,

⇒ wlewy dożylne,

⇒ chelatacja,

⇒ ozonoterapia,

⇒ tlenoterapia,

⇒ hipertermia,

⇒ terapia biologiczna.